Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Clean URLs
my: ရှင်းလင်းသော URL ပုံစံ
