Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: Clean URLs
ne: सरल यूरएल
