Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Panels
pl: Panele

en: Select
pl: Wybierz

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Clean URLs
pl: Przyjazne adresy

en: Tab title
pl: Tytuł zakładki

en: Reverse (NOT)
pl: Udwrotność (NOT)
