Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Select
ro: Alege

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Clean URLs
ro: Adrese URL curate
