Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Clean URLs
sq: URL të pastra
