Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Select
sv: Välj

en: Loading
sv: Laddar

en: Clean URLs
sv: Rena URL:er

en: Tab title
sv: Titel på flik

en: Mini panel
sv: Minipanel
