Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது

en: Clean URLs
ta: தெளிந்த URLs
