Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Select
tr: Seç

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Clean URLs
tr: Temiz URL
