Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Clean URLs
af: Skoon URLs
