Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Clean URLs
am: ንፁ URLs
