Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Clean URLs
ast: URLs llimpies
