Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Select
be: Выбраць

en: Loading
be: Загружаецца

en: Clean URLs
be: "Чыстыя" спасылкі
