Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে
