Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Select
cs: Vybrat

en: Loading
cs: Načítání

en: Clean URLs
cs: Čistá URL
