Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Select
cy: Dewis

en: Clean URLs
cy: Glanhau URL
