Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Panels
da: Paneler

en: Select
da: Vælg

en: Loading
da: Indlæser

en: Clean URLs
da: Rene URLer

en: Reverse (NOT)
da: Omvendt (NOT)
