Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Select
el: Επιλογή

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Clean URLs
el: Καθαρές διευθύνσεις URLs
