Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Clean URLs
eo: Puraj URL-oj
