Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Panels
fi: Paneelit

en: Select
fi: Valitse

en: Loading
fi: Ladataan

en: Clean URLs
fi: Siistityt verkko-osoitteet

en: Mini panel
fi: Minipaneeli

en: Reverse (NOT)
fi: Käänteinen (NOT)
