Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Clean URLs
fil: Mga malinis na URL
