Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Loading
hi: लोड हो रहा है

en: Clean URLs
hi: सरल यूरएल
