Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Panels
hr: Paneli

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Clean URLs
hr: Čisti URL-ovi
