Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Loading
hu: Betöltés

en: Clean URLs
hu: Rövid webcímek

en: Tab title
hu: Fül címe

en: Mini panel
hu: Minipanel

en: Reverse (NOT)
hu: Fordítva (NEM)

en: Container ID
hu: Tárolóazonosító (azaz „Container ID”)
