Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Loading
hy: Բեռնում
