Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Loading
is: Hleð

en: Clean URLs
is: Hreinar vefslóðir
