Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Panels
ja: パネル

en: Select
ja: 選択

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Clean URLs
ja: クリーン URL

en: Tab title
ja: タブのタイトル

en: Mini panel
ja: ミニパネル
