Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Loading
jv: Ngemot

en: Clean URLs
jv: URL resik
