Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Clean URLs
km: URL ស្អាត
