Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Clean URLs
ml: ക്ലീന്‍ യു.ആര്‍.എല്ലുകള്‍
