Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Clean URLs
mn: URL-уудыг цэвэрлэ
