Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Clean URLs
nn: Ryddige adresser
