Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Panels
oc: Escapolons

en: Select
oc: Seleccionar

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Clean URLs
oc: URL simplificadas

en: Mini panel
oc: Mini-panèl

en: Reverse (NOT)
oc: Inverser (NOT)
