Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Loading
sl: Nalagam

en: Clean URLs
sl: Čisti URL-ji
