Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Clean URLs
sr: Чисти УРЛ-ови
