Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Clean URLs
te: శుభ్రమైన లంకెలు
