Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Select
th: เลือก

en: Clean URLs
th: URL สะอาด
