Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Panels
uk: Панелі

en: Select
uk: Вибір

en: Loading
uk: Завантаження

en: Clean URLs
uk: Чисті URL-адреси

en: Tab title
uk: Назва вкладки

en: Mini panel
uk: Міні-панель

en: Reverse (NOT)
uk: Інверсія (НІ)
