Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Clean URLs
ur: غیر آلودہ سرنامے
