Panels Ajax Tabs (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Select
vi: Chọn

en: Loading
vi: Đang nạp

en: Clean URLs
vi: URL gọn
