Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Category
af: Kategorie

en: Add container
af: Voeg houer by

en: Save
af: Stoor

en: Error
af: Fout
