Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Center
ar: المركز

en: Container
ar: حاوية

en: Category
ar: التصنيف

en: Add container
ar: أضف حاوية

en: Save
ar: حفظ

en: Region
ar: المنطقة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Error
ar: خطأ

en: Contains
ar: يحتوي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Add row
ar: إضافة صف

en: Administrative description
ar: الوصف الإداري

en: Remove row
ar: حذف الصف

en: Region settings
ar: إعدادات المنطقة
