Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Center
ast: Centru

en: Category
ast: Categoría

en: Add container
ast: Amestar contenedor

en: Save
ast: Guardar

en: Region
ast: Rexón

en: Error
ast: Fallu
