Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Category
az: Kateqoriya

en: Add container
az: konteyner əlavə et

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: CSS class
az: CSS klas

en: Contains
az: Tərkibində

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Column
az: Sütun

en: Row
az: Sıra

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir
