Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Category
bn: বিভাগ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Region settings
bn: অঞ্চল-ভিত্তিক সেটিংস
