Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Category
ca: Categoria

en: Add container
ca: Afegeix un contenidor

en: Save
ca: Desa

en: Region
ca: Regió

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Contains
ca: Conté

en: Class
ca: Classe

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: Column
ca: Columna

en: Add region
ca: Afegir regió

en: Row
ca: Fila

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: Remove row
ca: Elimina fila

en: Region settings
ca: Paràmetres de la regió

en: Remove region
ca: Suprimeix la regió

en: Configure region
ca: Configura la regió

en: Region title
ca: Títol de la regió

en: Region class
ca: Classe de la regió

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: Row class
ca: Classe de la fila

en: Add default classes
ca: Afegeix les classes predeterminades
