Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Container
cs: Kontejner

en: Category
cs: Kategorie

en: Add container
cs: Přidat kontejner

en: Save
cs: Uložit

en: Error
cs: Chyba

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Class
cs: Třída

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Column
cs: Sloupec

en: Regions
cs: Regiony

en: Row
cs: Řádek

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Row class
cs: Třída řádku

en: Add default classes
cs: Přidat výchozí třídy
