Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Center
da: Centreret

en: Container
da: Beholder

en: Category
da: Kategori

en: Add container
da: Tilføj beholder

en: Save
da: Gem

en: Error
da: Fejl

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Contains
da: Indeholder

en: Class
da: Klasse

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
da: Navnet kan kun indeholde alfanumeriske tegn og understregninger.

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Add row
da: Tilføj række

en: Column
da: Kolonne

en: Regions
da: Regioner

en: Add region
da: Tilføj region

en: Column settings
da: Indstillinger for kolonne

en: Row
da: Række

en: Row settings
da: Rækkeindstillinger

en: CSS Class
da: CSS-klasse

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Administrative description
da: Administrativ beskrivelse

en: Show layout designer
da: Vis layout-designer

en: Remove column
da: Fjern kolonne

en: Add row to top
da: Tilføj række øverst

en: Add row to bottom
da: Tilføj række nederst

en: Remove row
da: Fjern række

en: Add column
da: Tilføj kolonne

en: Add column to left
da: Tilføj kolonne til venstre

en: Add column to right
da: Tilføj kolonne til højre

en: Region settings
da: Indstillinger for region

en: Remove region
da: Fjern region

en: Invalid item id.
da: Ugyldigt element-ID.

en: Configure column
da: Tilpas kolonne

en: Configure row
da: Tilpas række

en: Configure region
da: Tilpas region

en: Region title
da: Titel på region

en: Hide layout designer
da: Skjul layout-designer

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
da: Vises i den administrative grænseflade for at gøre det nemt at identificere den.

en: Row class
da: Rækkeklasse

en: Add default classes
da: Tilføj standardklasser
