Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Save
gu: સાચવો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Error
gu: ભુલ
