Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Container
he: מיכל

en: Category
he: קטגוריה

en: Add container
he: הוספת מיכל

en: Save
he: שמירה

en: Region
he: איזור

en: Error
he: שגיאה

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Contains
he: מכיל

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Column
he: עמודה

en: Row
he: שורה

en: Administrative title
he: כותרת בממשק הניהול

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: Region settings
he: הגדרות איזור
