Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Center
hi: मध्य

en: Container
hi: कंटेनर

en: Category
hi: वर्ग

en: Add container
hi: कंटेनर को जोड़ें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: ID
hi: आईडी

en: Error
hi: त्रुटि

en: CSS class
hi: CSS क्लास

en: Contains
hi: मे हैं

en: Machine name
hi: मशीन नाम
